One Stroke Training Tips level 2 Online View larger

One Stroke Training Tips level 2 Online

One Stroke Training Tips level 2 Online

More details

249,00 zł tax incl.

More info

Unikatowe szkolenie w wersji online!

Nowa odsłona One Stroke level 2 - zupełnie nowe szkice kwiatów, które zachwycą Wasze klientki nowatorstwem. Program szkoleniowy został wzbogacony o tipsy treningowe, których autorką jest Nataliia Larina. 

Dzięki narysowanym szkicom, praca na tipsach to czysta przyjemność. Nie tylko pomogą one Wam odtworzyć piękne prace, ale co najważniejsze- są niezastąpione w zrozumieniu proporcji poszczególnych elementów, które są tak bardzo istotne przy kwiatowych zdobieniach.Podczas 3 h szkolenia:

  • zostanie omówiona teoria koloru, perspektywa, światłocień oraz poprawne tworzenie kompozycji; 
  • poznasz klasyfikację pędzli;
  • poznasz etapy pracy nad zdobieniem;
  • nauczysz się tworzyć zaawansowane, kilkuwarstwowe zdobienia róż i piwonii, a także dowiesz się jak w przyszłości, na podstawie szkiców samodzielnie stworzyć wzory.

Kupując szkolenie otrzymasz:

  • certyfikat papierowy lub elektorniczny*;
  • autorskie tipsy treningowe do ćwiczeń**;
  • jednorazowy, 10% rabat na produkty;
  • zaproszenie do wyjątkowej grupy One Stroke Online na Facebooku, gdzie Natalia Larina będzie motywować do ćwiczeń i inspirować udostępniając kpk swoich prac, poprawiać błędy w udostępnianych przez Ciebie stylizacjach, monitorować postępy i doradzać w rozwoju.Zakupując dwa levele jednocześnie, otrzymujesz rabat i płacisz za całość 400 zł ! (rabat nalicza się automatycznie w koszyku). Dostęp do szkolenia zostanie wysłany drogą mailową, po zweryfikowaniu płatności i będzie dostępny do końca lipca 2020r.* Odnosząc się do obecnej, bardzo dynamicznej sytuacji związanej z pandemią wirusa SARS-CoV-2, a także w trosce o bezpieczeństwo osób transportujących towary - minimalizujemy przesyłki wychodzące za granicę. Dlatego też informujemy, iż certyfikaty w wersji papierowej zostaną wysłane do osób zamieszkałych na terenie Polski, pozostałe osoby otrzymają certyfikat w wersji wirtualnej.

** Natomiast tipsy zostaną wysłane tylko do osób mieszkających w Polsce.

18 other products in the same category: