Nails Marathon ONLINE - pakiet PREMIUM

Pierwszy Nails Marathon ONLINE by Slowianka! Jedyne co będzie Ci potrzebne, to dostęp do Internetu! Nie musisz wychodzić z domu, aby uczestniczyć w intensywnym maratonie stylisty! Obiecujemy, że te 5 dni poszerzą Twoją wiedzę oraz umiejętności w zauważalnie efektowny sposób. Po ujrzeniu materiałów naszego maratonu będziesz zmotywowany jak nigdy wcześniej!

Więcej szczegółów

149,00 zł brutto

Więcej informacji

Wszystkie filmy oraz transmisje są przygotowane przez głównego szkoleniowca Słowianki - Natalię Larinę! 

Kiedy? 2-6 grudnia 2019 

Gdzie? W Twoim komputerze/smartfonie/tablecie 

 

Pakiety:  

REGULAR 3 filmy instruktażowe - 99 zł!

PREMIUM 3 filmy instruktażowe + 2 transmisje LIVE + czat z koordynatorami praca domowa do odpracowania od Natalii Lariny - 149 zł!

VIP 3 filmy instruktażowe + 2 transmisje LIVE + czat z Natalią Lariną + praca domowa do odpracowania od Natalii Lariny + sprawdzenie i omówienie pracy przez Natalię Larinę  - 599 zł! LIMITOWANA ILOŚĆ - 50 miejsc! 

 

Czat z koordynatorami w postaci szkoleniowców Teamu Slowianki: to czat z uczestnikami maratonu, od których będziesz mogła czerpać inspirację, wymieniać się doświadczeniami oraz dzielić sukcesami, a szkoleniowcy z naszego Teamu będą odpowiadać na Twoje pytania przez cały czas trwania maratonu! 

Czat z Natalią Larinąw tym czacie oprócz uczestników VIP dzie również główny szkoleniowiec marki – Natalia Larina, która będzie odpowiadać na wszystkie Twoje pytania przez cały czas trwania maratonu! 

 

PLAN MARATONU ONLINE: 

2.12 (Poniedziałek) 

Pierwszego dnia czeka na Ciebie transmisja „Praktyczna ściąga stylisty z budowy paznokci” od mistrzyni Natalii Lariny. 

Czas trwania webinaru: 40 min teoria + blok odpowiedzi na pytania 

 • salonowe kształty 

 • prawidłowa architektura sztucznych salonowych paznokci 

 • praktyczna ściąga zmiany kształtu w kształt 

 • klasyfikacja salonowych kształtów 

 • eliminacja problemów przy budowie paznokci oraz odpowiedni dobór produktów do klienta 

 • blok pytania-odpowiedzi 

Jeśli nie zdążysz obejrzeć transmisji - niczym się nie martw, ponieważ wyślemy ją bezpośrednio na twoją skrzynkę mailową. 

 

3.12 (Wtorek) 

Drugiego dnia otrzymasz film instruktażowy „Budowa paznokcia w 4 minuty”, podsumowujący teorię poprzedniego dnia. 

Część pokazowa to: 

 • ekspresowa budowa salonowego kształtu combi migdał oraz jak zmienić go w 5 minut za pomocą piłowania w kształt balerina 

 • budowa paznokci żel/acrygel w 40 minut (na filmiku nagranym w jednym ujęciu zaprezentowana będzie budowa paznokcia w 4 minuty, bez montażu) 

 • przyśpieszenie tempa pracy 

 

4.12 (Środa) 

Trzeciego dnia przygotuj się na transmisję „Podstawowy podręcznik malarza w pigułce”. 

Czas trwania webinaru: 40 min teoria + blok odpowiedzi na pytania 

 • przypisy kolorystyki 

 • aspekty perspektywy i budowy kompozycji 

 • omówienie najczęściej wykorzystywanych technik, na czym one polegają 

 • prawidłowe łączenie kolorów 

Jeśli nie zdążysz obejrzeć transmisji - niczym się nie martw, ponieważ wyślemy ją bezpośrednio na twoją skrzynkę mailową. 

Każdy z uczestników otrzyma pracę domową do odrobienia od Natalii Larinyktórą otrzyma po transmisji na mail w postaci dokumentu PDF! 

 • pakiet VIP zawiera sprawdzenie pracy oraz omówienie błędów przez Natalię Larinę 

 • pakiet REGULAR daje możliwość po wykonaniu pracy domowej otrzymać wskazówki w czacie z koordynatorami 

 

5.12 (Czwartek) 

Dzień czwarty to dzień pełen atrakcji z naszymi produktami w roli głównej, otrzymasz film instruktażowy z efektownymi salonowymi zdobieniami, które swoją łatwością w wykonaniu zapewnią Ci piękny efekt już przy pierwszym wykonaniu: 

 • 5 świątecznych, abstrakcyjnych zdobień ekspresowych z wykorzystaniem Carnival Collection oraz Metallic Pigments Line oraz innych produktów Slowianki 

6.12 (Piątek) 

W ostatni dzień również skupisz się na zdobieniach, dostaniesz film instruktażowy z kolejnymi, szybkimi w wykonaniu wzorami, które zdobędą serca Twoich klientów: 

 • błyskawicznych florystycznych, ikonkowych, zimowych zdobień z wykorzystaniem MultiArt GelCashmire Line oraz Puppy Collection i nie tylko! UWAGA! Wszystkie filmy instruktażowe są szczegółowo, KROK PO KROKU tłumaczone omawiane przez Natalię! 

Pozwól swoim klientom celebrować świąteczny czas z zimowymi motywami na paznokciach! NIE CZEKAJ, ilość miejsc ograniczona! Szczegółowe informacje: 

☎ Tel: +48 732 705 007 

e-mail: szkolenia@slowianka-nails.pl

2 innych produktów w tej samej kategorii: