Rozszerzony Kurs Manicure Zobacz większe

Rozszerzony Kurs Manicure

Nazwa
szkolenia

Rozszerzony Kurs Manicure

Data

Godzina

10-14.02.2020

10:00-16:00

Zawartość pakietu

    

Kontakt

+48 732 705 007

Więcej szczegółów

2 500,00 zł brutto

Więcej informacji

Zapraszamy na pięciodniowe szkolenie z Nataliią Lariną. Kurs z manicure zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych stylistek paznokci.
W trakcie szkolenia składającego się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej nauczysz się: 

 • ogólnych zasad bezpieczeństwa pracy, budowy i higieny paznokcia
 • jak skutecznie chronić siebie i swoje klientki 
 • sterylizacji i dezynfekcji,
 • jak rozpoznawać choroby paznokci, kiedy wykonać usługę, a kiedy odesłać klientkę do dermatologa,
 • jak wykonywać manicure biologiczny, tradycyjny i z wykorzystaniem nożyczek

MIEJSCE SZKOLENIA

Centrum Szkoleniowe NL Slowianka Natalia Larina
ul. Babińskiego 71b, Kraków


PROGRAM SZKOLENIA:

 1. DZIEŃ   10.02.2020

  Ogólne zasady bezpieczeństwa pracy w salonie, zasady budowy i higieny paznokcia – jak skutecznie chronić siebie i swoje klientki.
  Sterylizacja i dezynfekcja. Choroby paznokci – jak je rozpoznawać, kiedy wykonać usługę, a kiedy odesłać klientkę do dermatologa.
  Przedstawienie profesjonalnych produktów do różnego rodzaju manicure.

  Manicure biologiczny, tradycyjny i z wykorzystaniem nożyczek. Salonowe zdobienia na naturalnej płytce – Stylizacje Pastel Heaven ( zdobienia nie są tematem przewodnim szkolenia, są dodatkiem do kursu, ich realizacja jest zależna od tempa pracy grupy)


 2. DZIEŃ  11.02.2020

  Manicure frezarkowy
  Tego dnia nauczysz się wykonywać manicure frezarkowy (praca z frezarką), dowiesz się wszystkiego o klasyfikacji frezów oraz jak prawidłowo dobrać frezy do wykonywanej usługi. Dodatkowo nauczysz się jak prawidłowo usunąć hybrydę frezarką bez szkody na naturalnym paznokciu. Salonowe zdobienia na naturalnej płytce – Sharm Effect (zdobienia nie są tematem przewodnim szkolenia, są dodatkiem do kursu, ich realizacja jest zależna od tempa pracy grupy)


 3. DZIEŃ  12.02.2020

  Manicure kombinowany
  Podczas szkolenia nauczysz się wykonywać manicure kombinowany – połączenie wielu technik połączenie wielu rodzajów manicure (dla najlepszego efektu wprowadzenie koloru hybrydy pod skórki). Salonowe zdobienia na naturalnej płytce – Hawaii Foto Art (zdobienia nie są tematem przewodnim szkolenia, są dodatkiem do kursu, ich realizacja jest zależna od tempa pracy grupy).


 4. DZIEŃ  13.02.2020

  Manicure kombinowany i hybrydowy
  Tego dnia nauczysz się wykonywać manicure kombinowany - połączenie wielu technik – czyli jak wykonać manicure na skomplikowanych, trudnych, zdeformowanych paznokciach. Dodatkowo nauczysz się jak prawidłowo wykonywać manicure hybrydowy, tak aby zachwycał Twoje Klientki, a równocześnie był trwały - salonowe zdobienia na naturalnej płytce - Retro (zdobienia nie są tematem przewodnim szkolenia, są dodatkiem do kursu, ich realizacja jest zależna od tempa pracy grupy)


 5. DZIEŃ  14.02.2020

  Manicure kombinowany + system "Woody On"
  Tego dnia nauczysz się wykonywać manicure kombinowany – połączenie wielu technik – czyli jak wykonać manicure na skomplikowanych, trudnych, zdeformowanych paznokciach. Wszystkiego o wzmocnieniu paznokci – systemem "Woody On" (metoda wzmocnienia paznokci oraz poprawy ich wyglądu) przy użyciu Woody Strong Base + French Complete. Salonowe zdobienia na naturalnej płytce - Ombre (zdobienia nie są tematem przewodnim szkolenia, są dodatkiem do kursu, ich realizacja jest zależna od tempa pracy grupy). Natural French Complete – to innowacyjny system trzech kroków stworzony z myślą o profesjonalistach. Nowa formuła hybryd sprawi, że skończą się Wasze problemy z wykonywaniem french manicure na długiej, naturalnej płytce paznokcia. 

Zapewniamy

 • wszelkie materiały do pracy
 • lampy oświetleniowe
 • lampki LED oraz UV


Prosimy o zabranie narzędzi 

 • cążek
 • kopytka
 • nożyczek
 • frezarki
 • frezów
 • zaciskarki

Dla wszystkich uczestników przewidziana mała niespodzianka

Pozostałe informacje:

Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy na szkolenia instruktorów firm konkurencyjnych oraz osób z nimi powiązanych. Po szkoleniu istnieje możliwość zakupu produktów z 10% rabatem. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn losowych, nie później na niż tydzień przed wydarzeniem. Jeżeli szkolenie zostanie odwołane z winy organizatorów wpłata zostanie zwrócona.

10 innych produktów w tej samej kategorii: