International Nail Congress by Słowianka Zobacz większe

International Nail Congress by Słowianka

Nazwa

International Nail Congress by Słowianka

Data

16.09.2018

Zawartość pakietu

     

Kontakt

+48 732 705 007

Więcej szczegółów

99,00 zł brutto

Więcej informacji

INTERNATIONAL NAIL CONGRESS BY SŁOWIANKA 

Z wielką przyjemnością zapraszamy na pierwsze tego typu międzynarodowe wydarzenie organizowane przez Slowianka Nail Trends. Kongres to połączenie piękna, edukacji, ekspresji i kreacji. Skierowane jest przede wszystkim do stylistów paznokci, ale również do wszystkich miłośników branży beauty. Zapraszamy wszystkich stylistów, zarówno tych zaawansowanych jak i rozpoczynających swoją przygodę ze stylizacją paznokci. 

Uczestnictwo w naszym Kongresie, to przede wszystkim udział w seminariach prowadzonych przez wybitnych, międzynarodowych ekspertów. To także możliwość odwiedzenia naszego stoiska oraz doskonała okazja do wspólnej wymiany doświadczeń i opinii. 

----------------------------------------------------------------

W programie: 

Wykład z zakresu profesjonalnej obsługi własnego biznesu, który poprowadzi:

Żaneta Stanisławska - wykładowca akademicki, trener biznesu, członek SPCP USA, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA. Przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zarówno w sferze kosmetologicznej, jak i biznesowej. Właścicielka i pomysłodawczyni firmy Nano Medic, linii odzieżowej I am Beauty oraz sieci szkół BB College. 

Tytuł wykładu: Beauty Business – marketing i zarządzanie w branży beauty – jak zostać ekspertem w oczach swoich klientów. 
Opis wykładu: Żaneta Stanisławska podczas wykładu przedstawi uczestnikom takie formy content marketingu, jak: artykuły eksperckie, webinary, nagrania live, wideo, blog oraz e-book. Wyjaśni, jak skutecznie można je wykorzystać do budowania świadomości swojego salonu oraz relacji z klientami, a także przedstawi praktyczne ich zastosowania. 


Prelekcje znanych międzynarodowych ekspertów 

Prof. dr hab. Anna Wojas - Pelc – specjalista dermatolog z ponad 30-letnim doświadczeniem klinicznym. Kierownik Katedry i Kliniki Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, szkoli liczne rzesze studentów i lekarzy specjalizujących się w dermatologii oraz prowadzi i nadzoruje diagnostykę oraz terapię chorych leczonych w Klinice Dermatologii UJCM. Od 2007 roku Konsultant Małopolski w dziedzinie Dermatologii. Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Autorka ponad 400 publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Wykładowca na konferencjach dermatologicznych, które odbywają się w Polsce i zagranicą. 

Tytuł wykładu: Częste schorzenia płytek paznokciowych oraz reakcji alergicznych na produkty do stylizacji paznokci. 
Opis wykładu: Rozpoznawanie oraz wstępna diagnostyka chorób i problemów płytki paznokcia – z czym Stylista Paznokci może sobie poradzić, a kiedy odesłać klienta do lekarza specjalisty. Fakty oraz mity dotyczące reakcji alergicznych na produkty do stylizacji paznokci. 
Wykład zostanie przeprowadzony na bazie dokumentacji zdjęciowej z przykładami chorób dłoni oraz paznokci. 


Dr Inż. Agnieszka Leszczyńska - w obszarze zainteresowań badawczych dr inż. Agnieszki Leszczyńskiej znajdują się badania nad modyfikacją właściwości mechanicznych i termicznych polimerów inżynierskich w szczególności poprzez zastosowanie nanocząstek oraz sporządzanie mieszanin polimerowych. Zaproponowała mechanizm poprawy stabilności termicznej nanokompozytów polioksymetylen i montmorylonit. Prowadzi również badania mikrostruktury nanokompozytów z zastosowaniem min. techniki różnicowej kalorymetrii skaningowej z modulacją temperatury wskazując wpływ nanododatku na struktury polimeru wyższych rzędów i rolę zmian morfologii fazy krystalicznej polimeru, wywołanych przez dodatek nanonapełniacza, w uzyskaniu efektu synergicznej poprawy właściwości mechanicznych nanokompozytów. 

Tytuł wykładu: Chemiczny mikroświat produktów do stylizacji paznokci 


Nataliia Larina - Właścicielka i główny szkoleniowiec firmy SŁOWIANKA NAIL TRENDS. Autorka ponad 26 technik szkoleniowych oraz linii produktów do stylizacji paznokci marki SŁOWIANKA. 
Stylizacją paznokci zajmuje się od 15 roku życia. Zdobywczyni licznych nagród i wyróżnień m.in. dwukrotna złota i srebrna nagroda Międzynarodowego Festiwalu Piękna NIEWSKIJE BEREGA (Petersburg, Rosja 2011r.), Grand Prix Pucharu Przyjaźni Ludu (2011r.), zwyciężczyni Ogólnorosyjskich Mistrzostw VICTORY (Moskwa, Rosja 2012r.). Jurorka krajowych i zagranicznych Mistrzostw Przedłużania i Zdobienia Paznokci. 


Olga Lubańska - Właścicielka salonu MiniMani w Ostrowi Mazowieckiej. Przygodę z paznokciami rozpoczęła 10 lat temu. Od 5 lat pracuje w zawodzie, a od 2 lat jest właścicielką salonu i intensywnie się rozwija na szkoleniach. Licencjonowany kosmetolog oraz podolog. Pierwszą styczność ze Słowianką miała w lutym 2016 roku na szkoleniu z Natalią Lariną i od tego czasu zakochała się w produktach Słowianki. Od tamtego czasu jest wierną fanką marki, a od października 2016 r. oficjalnym szkoleniowcem na terenie Warszawy i Ostrowi Mazowieckiej. 


Justyna Dadał - Właścicielka firmy Euforia, dyplomowana stylistka paznokci i wizażystka z 7 
letnim doświadczeniem. Od 2 lat instruktorka marki Słowianka, intensywnie prowadząca warsztaty, szkolenia i pokazy na terenie całej Małopolski i na Słowacji. 


Dla wszystkich uczestniczek naszego Kongresu przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje: 

  • Giftpack, w którego skład wchodzi Acrygel o wartości 175 zł w nowym, przedpremierowym kolorze 
  • Konkursy z nagrodami od partnerów i sponsorów kongresu 
  • Certyfikat uczestnictwa 
  • Atrakcyjny rabat na cały asortyment Słowianki 


Ogromna dawka wiedzy z zakresu technik stylizacji paznokci oraz nowości produktowych, które będą trendami na jesień 2018

  • Premiera nowej, jesiennej kolekcji - jej możliwości oraz zastosowanie 
  • Ekspresowa budowa sztucznych paznokci – nowa formuła żeli konstrukcyjnych 
  • Całkowita NOWOŚĆ TECHNICZNA, która rozwiąże częste problemy przy budowie paznokci 
  • "ZŁOTY SZAŁ" czyli mix zdobień salonowych w jesiennym wydaniu, opartych na nowościach produktowych. 
  • Nie zabraknie również WIELKIEJ NIESPODZIANKI

10 innych produktów w tej samej kategorii: