Nails Wonderland Show Kraków Zobacz większe

Nails Wonderland Show Kraków

Nazwa
szkolenia

Nails Wonderland Show
Kraków

Data

11.05.2019

Zawartość
pakietu

    

Kontakt

+48 732 705 007

Więcej szczegółów

Brak wolnych miejsc

79,00 zł brutto

Więcej informacji


NAILS WONDERLAND SHOW by Slowianka. Długo zastanawialiśmy się nad formułą wydarzeń, która spełniłaby Wasze oczekiwania. Chcieliśmy, aby łączyła ona w sobie najlepsze cechy pokazu na najwyższym poziomie i zaskakującej podróży do tajemniczego świata magii i fantazji. Gwarantujemy, ze będzie to pokaz inny niż wszystkie. Wierzymy, że Was zaskoczymy!

Nataliia Larina oraz towarzyszący jej Szkoleniowcy Słowianka Nail Trends przeniosą Was w cudowny świat zdobień oraz przekażą ogromną dawkę wiedzy, wyznaczając tym samym trendy na sezon wiosna lato 2019. Nie może Was tam zabraknąć! Odwiedźcie nasz bajkowy Mini Świat, w którym będziecie mieć okazję do oderwania od rzeczywistości i przeniesienia się w świat zabawy i rozrywki. Podczas NAILS WONDERLAND SHOW by Slowianka będą nas Was czekać 5 specjalnie przygotowanych stref:

  • I STREFA - Mini salon - To co Styliści lubią najbardziej, czyli miejsce, gdzie nasi Szkoleniowcy wykonają na Twoim paznokciu baśniowe zdobienie z użyciem wybranych przez Ciebie produktów.
  • II STREFA - Selfiespace -Niepowtarzalna, bajkowa przestrzeń, obok której nie będziecie mogli przejść obojętnie. Selfiespace, to miejsce, w którym będziecie mogli uwiecznić swoja podroż do magicznego świata w baśniowej scenerii Wonderland
  • III STREFA - Entertainment - Najbardziej rozrywkowe miejsce podczas Nails Wonderland Show by Slowianka. W tej strefie będziecie mieć możliwość wzięcia udziału w konkursach oraz loterii z nagrodami ufundowanymi prze Slowianke oraz naszych Partnerów. Prawdziwa gratka dla łowców fantastycznych nagród ?
  • IV STREFA - Try me - Stworzona specjalnie dla Was strefa, dzięki której będziecie mogli zapoznać się bliżej z oferta naszych produktów, wypróbować je na sobie, sprawdzić kolor czy konsystencję oraz zasięgnąć fachowej porady naszych Konsultantów, a także przy ich pomocy będziecie mieć możliwość dokonania wyboru i wypełnienia karty zamówień. Miejsce, o jakim marzy każda stylistka i stylista paznokci
  • V STREFA - Buy me - Kiedy wybierzecie już swoje ulubione produkty, zapraszamy Was do strefy Buy me z wypełniona karta zamówień, gdzie będziecie mogli je kupić po atrakcyjnych cenach.

Bilet zawiera:

  • słodka i aromatyczna przerwę kawową
  • mega Gift Pack od Słowianki
  • voucher zniżkowy na szkolenie z Natalią Larina w Krakowie
  • niespodzianki od naszych Partnerów
  • zniżka na zakup produktów Słowianki

Godziny:

14:00 - 19:00

Miejsce:

Holiday Inn
ul. Wielopole 4

Zapraszamy do zakupu!

15 innych produktów w tej samej kategorii: