Nails Wonderland Show Łódź VIP Zobacz większe

Nails Wonderland Show Łódź VIP

Nazwa
szkolenia

Nails Wonderland Show
Łódź

Data

22.06.2019

Zawartość
pakietu

     

Kontakt

+48 732 705 007

Więcej szczegółów

349,00 zł brutto

Więcej informacji


NAILS WONDERLAND SHOW by Slowianka. Długo zastanawialiśmy się nad formułą wydarzeń, która spełniłaby Wasze oczekiwania. Chcieliśmy, aby łączyła ona w sobie najlepsze cechy pokazu na najwyższym poziomie i zaskakującej podróży do tajemniczego świata magii i fantazji. Gwarantujemy, ze będzie to pokaz inny niż wszystkie. Wierzymy, że Was zaskoczymy!

Nataliia Larina oraz towarzyszący jej Szkoleniowcy Słowianka Nail Trends przeniosą Was w cudowny świat zdobień oraz przekażą ogromną dawkę wiedzy, wyznaczając tym samym trendy na sezon wiosna lato 2019. Nie może Was tam zabraknąć! Odwiedźcie nasz bajkowy Mini Świat, w którym będziecie mieć okazję do oderwania od rzeczywistości i przeniesienia się w świat zabawy i rozrywki. Podczas NAILS WONDERLAND SHOW by Slowianka będą nas Was czekać 5 specjalnie przygotowanych stref:

  • I STREFA - Mini salon - To co Styliści lubią najbardziej, czyli miejsce, gdzie nasi Szkoleniowcy wykonają na Twoim paznokciu baśniowe zdobienie z użyciem wybranych przez Ciebie produktów.
  • II STREFA - Selfiespace - Niepowtarzalna, bajkowa przestrzeń, obok której nie będziecie mogli przejść obojętnie. Selfiespace, to miejsce, w którym będziecie mogli uwiecznić swoja podroż do magicznego świata w baśniowej scenerii Wonderland
  • III STREFA - Entertainment - Najbardziej rozrywkowe miejsce podczas Nails Wonderland Show by Slowianka. W tej strefie będziecie mieć możliwość wzięcia udziału w konkursach oraz loterii z nagrodami ufundowanymi prze Slowianke oraz naszych Partnerów. Prawdziwa gratka dla łowców fantastycznych nagród ?
  • IV STREFA - Try me - Stworzona specjalnie dla Was strefa, dzięki której będziecie mogli zapoznać się bliżej z oferta naszych produktów, wypróbować je na sobie, sprawdzić kolor czy konsystencję oraz zasięgnąć fachowej porady naszych Konsultantów, a także przy ich pomocy będziecie mieć możliwość dokonania wyboru i wypełnienia karty zamówień. Miejsce, o jakim marzy każda stylistka i stylista paznokci
  • V STREFA - Buy me - Kiedy wybierzecie już swoje ulubione produkty, zapraszamy Was do strefy Buy me z wypełniona karta zamówień, gdzie będziecie mogli je kupić po atrakcyjnych cenach.

Bilet zawiera:

  • słodka i aromatyczna przerwę kawową
  • mega Gift Pack od Słowianki
  • voucher zniżkowy na szkolenie z Natalią Larina w Krakowie
  • niespodzianki od naszych Partnerów
  • zniżka na zakup produktów Słowianki

Godziny:

14:00 - 19:00

Miejsce:

NOVOTEL Łódź Centrum
ul. Piłsudskiego 11a

Zapraszamy do zakupu!

15 innych produktów w tej samej kategorii: